SKF oliekeerr. hms5 v 20 x 40 x 7 iso 1 cr
- Adviesprijs
- € 18,15 (per 1)
- Artikelnr
- 200221830
- EAN
- 7316572032015
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15066643
- Type
- HMS5 V
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 18,15
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF oliekeerr. hms5 v 20 x 40 x 7 iso 1 cr

Viton rubber.
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | HMS5 V |
| Diameter Ø | 40 mm |
| Hoogte | 7 mm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | FPM |
| Normering | ISO 1 |
| Nummer | 20X40X7 HMS5 V |
| Diameter (inwendig) | 20 mm |