SKF cr-oliekeerring cr 9307 23,83x41,25x6,35 iso 2
- Adviesprijs
- € 9,44 (per 1)
- Artikelnr
- 200218245
- EAN
- 0085311007269
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15063602
- Type
- CR
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 9,44
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF cr-oliekeerring cr 9307 23,83x41,25x6,35 iso 2

cr-oliekeerring cr 9307 23,83x41,25x6,35 iso 2
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | CR |
| Diameter Ø | 41,25 mm |
| Hoogte | 6,35 mm |
| Kleur | Zwart |
| Normering | ISO 2 |
| Nummer | 9307 |
| Diameter (inwendig) | 23,83 mm |
| Uitvoering | NBR |