SKF cr-oliekeerring cr 5662 14,3x28,55x6,35 iso 5
- Adviesprijs
- € 6,97 (per 1)
- Artikelnr
- 200218025
- EAN
- 0085311003926
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15063076
- Type
- CR
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 6,97
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF cr-oliekeerring cr 5662 14,3x28,55x6,35 iso 5

cr-oliekeerring cr 5662 14,3x28,55x6,35 iso 5
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | CR |
| Diameter Ø | 28,55 mm |
| Hoogte | 6,35 mm |
| Kleur | Zwart |
| Normering | ISO 5 |
| Nummer | 5662 |
| Diameter (inwendig) | 14,3 mm |
| Uitvoering | NBR |