SKF cr-oliekeerring cr 11067 28,58x39,65x6,35 iso 2
- Adviesprijs
- € 8,78 (per 1)
- Artikelnr
- 200218024
- EAN
- 0085311009393
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15060941
- Type
- CR
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 8,78
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF cr-oliekeerring cr 11067 28,58x39,65x6,35 iso 2

cr-oliekeerring cr 11067 28,58x39,65x6,35 iso 2
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | CR |
| Diameter Ø | 39,65 mm |
| Hoogte | 6,35 mm |
| Kleur | Zwart |
| Normering | ISO 2 |
| Nummer | 11067 |
| Diameter (inwendig) | 28,58 mm |
| Uitvoering | NBR |