SKF cr-oliekeerring cr 16046 41,28x50,8x6,35 iso 2
- Adviesprijs
- € 10,56 (per 1)
- Artikelnr
- 200217887
- EAN
- 0085311016568
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15061375
- Type
- CR
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 10,56
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF cr-oliekeerring cr 16046 41,28x50,8x6,35 iso 2

cr-oliekeerring cr 16046 41,28x50,8x6,35 iso 2
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | CR |
| Diameter Ø | 50,8 mm |
| Hoogte | 6,35 mm |
| Kleur | Zwart |
| Normering | ISO 2 |
| Nummer | 16046 |
| Diameter (inwendig) | 41,28 mm |
| Uitvoering | NBR |