SKF cr-oliekeerring cr 21100 53,97x73,03x11,13iso 5
- Adviesprijs
- € 18,59 (per 1)
- Artikelnr
- 200217805
- EAN
- 0085311023665
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15061677
- Type
- CR
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 18,59
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF cr-oliekeerring cr 21100 53,97x73,03x11,13iso 5

cr-oliekeerring cr 21100 53,97x73,03x11,13iso 5
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | CR |
| Diameter Ø | 73,03 mm |
| Hoogte | 11,13 mm |
| Kleur | Zwart |
| Normering | ISO 5 |
| Nummer | 21100 |
| Diameter (inwendig) | 53,97 mm |
| Uitvoering | NBR |