SKF cr-oliekeerring cr 6229 15,88x28,55x9,53 iso 5
- Adviesprijs
- € 8,39 (per 1)
- Artikelnr
- 200217753
- EAN
- 0085311004398
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15063201
- Type
- CR
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 8,39
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF cr-oliekeerring cr 6229 15,88x28,55x9,53 iso 5

cr-oliekeerring cr 6229 15,88x28,55x9,53 iso 5
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | CR |
| Diameter Ø | 28,55 mm |
| Hoogte | 9,53 mm |
| Kleur | Zwart |
| Normering | ISO 5 |
| Nummer | 6229 |
| Diameter (inwendig) | 15,88 mm |
| Uitvoering | NBR |