SKF cr-oliekeerring cr 11343 28,58x50,8x9,53 iso 5
- Adviesprijs
- € 8,85 (per 1)
- Artikelnr
- 200217720
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15060966
- Type
- CR
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 8,85
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF cr-oliekeerring cr 11343 28,58x50,8x9,53 iso 5

cr-oliekeerring cr 11343 28,58x50,8x9,53 iso 5
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | CR |
| Diameter Ø | 50,8 mm |
| Hoogte | 9,53 mm |
| Kleur | Zwart |
| Normering | ISO 5 |
| Nummer | 11343 |
| Diameter (inwendig) | 28,58 mm |
| Uitvoering | NBR |