SKF cr-oliekeerring cr 11123 28,58x41,25x6,35 iso 2
- Adviesprijs
- € 8,39 (per 1)
- Artikelnr
- 200217701
- EAN
- 0085311009478
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15060944
- Type
- CR
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 8,39
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF cr-oliekeerring cr 11123 28,58x41,25x6,35 iso 2

cr-oliekeerring cr 11123 28,58x41,25x6,35 iso 2
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | CR |
| Diameter Ø | 41,25 mm |
| Hoogte | 6,35 mm |
| Kleur | Zwart |
| Normering | ISO 2 |
| Nummer | 11123 |
| Diameter (inwendig) | 28,58 mm |
| Uitvoering | NBR |