SKF cr-oliekeerring cr 12336 31,75x42,85x6,35 iso 2
- Adviesprijs
- € 9,70 (per 1)
- Artikelnr
- 200217692
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15061059
- Type
- CR
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 9,70
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF cr-oliekeerring cr 12336 31,75x42,85x6,35 iso 2

cr-oliekeerring cr 12336 31,75x42,85x6,35 iso 2
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | CR |
| Diameter Ø | 42,85 mm |
| Hoogte | 6,35 mm |
| Kleur | Zwart |
| Normering | ISO 2 |
| Nummer | 12336 |
| Diameter (inwendig) | 31,75 mm |
| Uitvoering | NBR |