SKF cr-oliekeerring cr 16245 41,28x63,55x7,95 iso 2
- Adviesprijs
- € 15,82 (per 1)
- Artikelnr
- 200217524
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15061397
- Type
- CR
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 15,82
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF cr-oliekeerring cr 16245 41,28x63,55x7,95 iso 2

cr-oliekeerring cr 16245 41,28x63,55x7,95 iso 2
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | CR |
| Diameter Ø | 63,55 mm |
| Hoogte | 7,95 mm |
| Kleur | Zwart |
| Normering | ISO 2 |
| Nummer | 16245 |
| Diameter (inwendig) | 41,28 mm |
| Uitvoering | NBR |