SKF cr-oliekeerring crw1 r 25 x 52 x 8 iso 2
- Adviesprijs
- € 14,64 (per 1)
- Artikelnr
- 200217422
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15061911
- Type
- CRW1 R
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 14,64
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF cr-oliekeerring crw1 r 25 x 52 x 8 iso 2

cr-oliekeerring crw1 r 25 x 52 x 8 iso 2
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | CRW1 R |
| Diameter Ø | 52 mm |
| Hoogte | 8 mm |
| Kleur | Zwart |
| Normering | ISO 2 |
| Nummer | 25X52X8 CRW1 R |
| Diameter (inwendig) | 25 mm |
| Uitvoering | NBR |