SKF cr-oliekeerring cr 19240 49,23x68,22x9,53 iso 2
- Adviesprijs
- € 18,06 (per 1)
- Artikelnr
- 200217396
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15061565
- Type
- CR
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 18,06
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF cr-oliekeerring cr 19240 49,23x68,22x9,53 iso 2

cr-oliekeerring cr 19240 49,23x68,22x9,53 iso 2
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | CR |
| Diameter Ø | 68,22 mm |
| Hoogte | 9,53 mm |
| Kleur | Zwart |
| Normering | ISO 2 |
| Nummer | 19240 |
| Diameter (inwendig) | 49,23 mm |
| Uitvoering | NBR |