SKF oliekeerr. cr 13588 34,93 x 52,37 x 7,95 iso 5
- Adviesprijs
- € 14,57 (per 1)
- Artikelnr
- 200217316
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15065622
- Type
- CR
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 14,57
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF oliekeerr. cr 13588 34,93 x 52,37 x 7,95 iso 5

oliekeerr. cr 13588 34,93 x 52,37 x 7,95 iso 5
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | CR |
| Diameter Ø | 52,37 mm |
| Hoogte | 7,95 mm |
| Kleur | Zwart |
| Normering | ISO 5 |
| Nummer | 13588 |
| Diameter (inwendig) | 34,93 mm |
| Uitvoering | NBR |