SKF oliekeerr. crw1 r 25 x 47 x 6,3 iso 2 cr
- Adviesprijs
- € 13,68 (per 1)
- Artikelnr
- 200217285
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15066525
- Type
- CRW1 R
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 13,68
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF oliekeerr. crw1 r 25 x 47 x 6,3 iso 2 cr

oliekeerr. crw1 r 25 x 47 x 6,3 iso 2 cr
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | CRW1 R |
| Diameter Ø | 47 mm |
| Hoogte | 6,3 mm |
| Kleur | Zwart |
| Normering | ISO 2 |
| Nummer | 25X47X6.3 CRW1 R |
| Diameter (inwendig) | 25 mm |
| Uitvoering | NBR |