SKF oliekeerr. cr 10515 27 x 38,07 x 6,35 iso 2 cr
- Adviesprijs
- € 6,81 (per 1)
- Artikelnr
- 200217226
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15065327
- Type
- CR
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 6,81
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF oliekeerr. cr 10515 27 x 38,07 x 6,35 iso 2 cr

oliekeerr. cr 10515 27 x 38,07 x 6,35 iso 2 cr
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | CR |
| Diameter Ø | 38,07 mm |
| Hoogte | 6,35 mm |
| Kleur | Zwart |
| Normering | ISO 2 |
| Nummer | 10515 |
| Diameter (inwendig) | 27 mm |
| Uitvoering | NBR |