SKF oliekeerr. crw1 r 44 x 60 x 8 iso 2 cr
- Adviesprijs
- € 15,66 (per 1)
- Artikelnr
- 200217190
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15066071
- Type
- CRW1 R
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 15,66
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF oliekeerr. crw1 r 44 x 60 x 8 iso 2 cr

oliekeerr. crw1 r 44 x 60 x 8 iso 2 cr
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | CRW1 R |
| Diameter Ø | 60 mm |
| Hoogte | 8 mm |
| Kleur | Zwart |
| Normering | ISO 2 |
| Nummer | 44X60X8 CRW1 R |
| Diameter (inwendig) | 44 mm |
| Uitvoering | NBR |