SKF oliekeerr. cr 8620 22,23 x 28,58 x 3,18 iso 2 c
- Adviesprijs
- € 4,51 (per 1)
- Artikelnr
- 200217181
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15066754
- Type
- CR
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 4,51
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF oliekeerr. cr 8620 22,23 x 28,58 x 3,18 iso 2 c

oliekeerr. cr 8620 22,23 x 28,58 x 3,18 iso 2 c
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | CR |
| Diameter Ø | 28,58 mm |
| Hoogte | 3,18 mm |
| Kleur | Zwart |
| Normering | ISO 2 |
| Nummer | 8620 |
| Diameter (inwendig) | 22,23 mm |
| Uitvoering | NBR |