SKF Cr oliekeerring cr 15655 39.7x63.55x7.95 iso 2
- Adviesprijs
- € 15,46 (per 1)
- Artikelnr
- 200169239
- EAN
- 0085311015875
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15061347
- Type
- CR
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 15,46
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF Cr oliekeerring cr 15655 39.7x63.55x7.95 iso 2

Cr oliekeerring cr 15655 39.7x63.55x7.95 iso 2
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | CR |
| Diameter Ø | 63,55 mm |
| Hoogte | 7,95 mm |
| Kleur | Zwart |
| Normering | ISO 2 |
| Nummer | 15655 |
| Diameter (inwendig) | 39,7 mm |
| Uitvoering | NBR |