Gebr. Bodegraven XS-hoekanker - 75x150mm - verzinkt
- Adviesprijs
- € 453,00 (per 100)
- Artikelnr
- 600153480
- EAN
- 8714318037741
- Merk
- GB
- Leverancier
- 073015.0030
- Type
- XS-hoek
- Volle verpakking
- 30
- Eenheid
- Stuk
€ 4,53
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
Gebr. Bodegraven XS-hoekanker - 75x150mm - verzinkt
Producteigenschappen:
- Afmeting: 75 x 150 mm
- Afmeting 2: 70 x 5 mm
- Materiaal & oppervlakte: sendzimir verzinkt
- Gatenpatroon: 10/7 - 8/9 - 2/13
- Slobgaten: 2/30 x 13
Productspecificaties
| Merk | GB |
| Type | XS-hoek |
| Afmeting | 75 x 150 mm |
| Dikte | 5 mm |
| Breedte | 70 mm |
| Materiaal & oppervlaktebehandeling | Sendzimir verzinkt |
| Hoogte | 150 mm |
| Lengte | 75 mm |