kajuithaken vernikk.57n 100
- Adviesprijs
- € 1.229,31 (per 100)
- Artikelnr
- 220262412
- EAN
- 8712547004121
- Merk
- Hoenderdaal
- Leverancier
- 8203.07.02001
- Type
- 057
- Volle verpakking
- 10
- Eenheid
- Stuk
€ 12,29
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
kajuithaken vernikk.57n 100
Productspecificaties
| Merk | Hoenderdaal |
| Type | 057 |
| Lengte | 100 mm |
| Diameter Ø | 4,4 mm |
| Bewerking | vernikkeld |
| Boordiameter | 4 mm |
| Hartafstand | 20 mm |
| Materiaal | messing |
| Aantal stuks | 10 st |