Kränzle K 1154 TST hogedrukreiniger koud water - 140bar
- Adviesprijs
- € 921,00 (per 1)
- Artikelnr
- 200666325
- EAN
- 4012314306873
- Merk
- Kranzle
- Leverancier
- 60205.0
- Type
- K 1154 TST
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 921,00
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
Kränzle K 1154 TST hogedrukreiniger koud water - 140bar
Waarom kiezen voor de Kränzle K 1154 TST hogedrukreiniger?
De Kränzle K 1154 TST hogedrukreiniger is de perfecte keuze voor particulieren die op zoek zijn naar kwaliteit en duurzaamheid. Net als bijna alle andere hogedrukreinigers van Kränzle is de K 1154 TST uitgerust met extra beveiligingssystemen, waaronder het lekkage terugloopsysteem en het total-stop systeem. Het total-stop systeem zorgt ervoor dat de hogedrukreiniger automatisch wordt uitgeschakeld wanneer u het pistool enkele seconden loslaat, om te voorkomen dat de motor onnodig blijft draaien en oververhit raakt. Ontdek nu de betrouwbare en efficiënte K 1154 TST hogedrukreiniger van Kränzle voor uw reinigingsbehoeften thuis.
Belangrijkste kenmerken
- Pompkop uit messing
- Totaal-stop systeem
- Opbergsysteem voor spuitlansen en pistool
Product specificaties
Inbegrepen Accessoires
- HD slang 15 M DN 6 (K1152/K2000)
- SK 042 met lans 500 MM rvs + steeknippel D12
- Vlakstraal sproeier M20042 met lans 500 MM rvs + steeknippel D12
- Starlet 4 met verlenging 500 MM in M22 - uit snelkoppeling V D12
Technische specificaties
- Debiet: 10 l/min
- Ingebouwd waterreservoir: Nee
- Koud of warm water: Koud
- Met of zonder oproller: Met
- Spanning: Monofase 230 V
- Sproeiermaat: 042
- Stroombron: Elektrisch
- Toerental motor: 2.800 t/min
- Type: Mobiel
- Vermogenafgifte: 2,2 KW
- Vermogenopname: 2,95 KW
- Werkdruk: 140 bar
Productspecificaties
| Merk | Kranzle |
| Type | K 1154 TST |
| Spanning (Volt) | 230 V |
| Vermogen | 2,95 kW |
| Werkdruk | 140 bar |
| Wateropbrengst | 10 l/min |
| Slanglengte | 15 m |
| Gewicht | 33 kg |
| Lengte | 470 mm |
| Breedte | 360 mm |
| Hoogte | 875 mm |