4MP Kettingwiel - 20B1-Z30
- Adviesprijs
- € 192,75 (per 1)
- Artikelnr
- 200587719
- EAN
- 3661578090854
- Merk
- 4MP
- Leverancier
- 66616401
- Type
- P20B1Z030-4MP
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 192,75
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
4MP Kettingwiel - 20B1-Z30
Een kettingwiel met voorboring
Producteigenschappen:
- Een steek is de hartafstand tussen twee tanden. De steek wordt gemeten in inches of in mm en moet daarna worden geconverteerd naar de ISO-code
- Onze kettingwielen voldoen aan de normen ISO 606 en DIN 8187. Ze zijn vervaardigd van staal C45
- De voorgeboorde kettingwielen zijn bedoeld om opnieuw te worden bewerkt, bijvoorbeeld om een spiebaan aan te brengen
Om een voorgeboord kettingwiel te kiezen, controleert u het volgende:
- Het aantal tanden
- Het aantal rijen
- De ISO-steek
Technische gegevens:
- ISO-code: 20B
- Aantal rijen: 1
- Steek x breedte: 1"1/4 x 3/4"
- Aantal tanden: 30
- Boring: 55 mm
- Buiten diameter: 318,9 mm
- Referentie: P20B1Z030-4MP
- Steekcirkel: 303,75 mm
- Naafdiameter: 150 mm
- Hoogte: 32 mm
- Materiaal: C45
Productspecificaties
| Merk | 4MP |
| Type | P20B1Z030-4MP |
| ISO | 20B |
| Aantal rijen | 1 |
| Steek x Breedte | 1"1/4 x 3/4" |
| Aantal tanden | 30 |
| Boring | 55 mm |
| Buitendiameter | 318,9 mm |