4MP Kettingwiel - 08B1-Z24
- Adviesprijs
- € 16,67 (per 1)
- Artikelnr
- 200587564
- EAN
- 3661578086833
- Merk
- 4MP
- Leverancier
- 66611973
- Type
- P08B1Z024-4MP
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 16,67
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
4MP Kettingwiel - 08B1-Z24
Een kettingwiel met voorboring
Producteigenschappen:
- Een steek is de hartafstand tussen twee tanden. De steek wordt gemeten in inches of in mm en moet daarna worden geconverteerd naar de ISO-code
- Onze kettingwielen voldoen aan de normen ISO 606 en DIN 8187. Ze zijn vervaardigd van staal C45
- De voorgeboorde kettingwielen zijn bedoeld om opnieuw te worden bewerkt, bijvoorbeeld om een spiebaan aan te brengen
Om een voorgeboord kettingwiel te kiezen, controleert u het volgende:
- Het aantal tanden
- Het aantal rijen
- De ISO-steek
Technische gegevens:
- ISO-code: 08B
- Aantal rijen: 1
- Steek x breedte: 1/2" x 5/16"
- Aantal tanden: 24
- Boring: 30 mm
- Buiten diameter: 101,8 mm
- Referentie: P08B1Z024-4MP
- Steekcirkel: 97,29 mm
- Naafdiameter: 70 mm
- Hoogte: 13 mm
- Materiaal: C45
Productspecificaties
| Merk | 4MP |
| Type | P08B1Z024-4MP |
| ISO | 08B |
| Aantal rijen | 1 |
| Steek x Breedte | 1/2" x 5/16" |
| Aantal tanden | 24 |
| Boring | 30 mm |
| Buitendiameter | 101,8 mm |