4MP Kettingwiel - 06B1-Z17
- Adviesprijs
- € 6,08 (per 1)
- Artikelnr
- 200587522
- EAN
- 3661578084457
- Merk
- 4MP
- Leverancier
- 66609367
- Type
- P06B1Z017-4MP
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 6,08
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
4MP Kettingwiel - 06B1-Z17
Een kettingwiel met voorboring
Producteigenschappen:
- Een steek is de hartafstand tussen twee tanden. De steek wordt gemeten in inches of in mm en moet daarna worden geconverteerd naar de ISO-code
- Onze kettingwielen voldoen aan de normen ISO 606 en DIN 8187. Ze zijn vervaardigd van staal C45
- De voorgeboorde kettingwielen zijn bedoeld om opnieuw te worden bewerkt, bijvoorbeeld om een spiebaan aan te brengen
Om een voorgeboord kettingwiel te kiezen, controleert u het volgende:
- Het aantal tanden
- Het aantal rijen
- De ISO-steek
Technische gegevens:
- ISO-code: 06B
- Aantal rijen: 1
- Steek x breedte: 3/8" x 7/32"
- Aantal tanden: 17
- Boring: 28 mm
- Buiten diameter: 55,3 mm
- Referentie: P06B1Z017-4MP
- Steekcirkel: 51,83 mm
- Naafdiameter: 40 mm
- Hoogte: 10 mm
- Materiaal: C45
Productspecificaties
| Merk | 4MP |
| Type | P06B1Z017-4MP |
| ISO | 06B |
| Aantal rijen | 1 |
| Steek x Breedte | 3/8" x 7/32" |
| Aantal tanden | 17 |
| Boring | 28 mm |
| Buitendiameter | 55,3 mm |