Tricorp werkjas Industrie - Workwear - 402017 - marine blauw - maat XL
- Adviesprijs
- € 39,51 (per 1)
- Artikelnr
- 200421171
- EAN
- 8718326096417
- Merk
- Tricorp
- Leverancier
- 402017NavyXL
- Type
- 402017
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
Tricorp werkjas Industrie - Workwear - 402017 - marine - maat XL
Deze Oeko-Tex 100 gecertificeerde stoere en praktische werkjas is getest en beproefd is voor industriële bewassing volgens EN ISO 15797 (testmethode 8). Deze werkjas industrie vormt samen met de Amerikaanse overal (752001/TUA2000) en de worker (502008/TUB2000) een industrieel wasbaar pakket. Dit betekent dat deze werkkleding industrieel tot 85 graden gewassen kan worden en gedroogd kan worden in een droogtrommel en tunnel finisher zonder aan kwaliteit te verliezen. De werkjas biedt volop opbergmogelijkheden door de verschillende zakken. Door het kunnen afdekken van alle metalen drukknoopsluitingen is deze werkjas uitermate geschikt voor de automotive sector of andere werkzaamheden waarbij het voorkomen van beschadigingen aan het oppervlak zeer belangrijk zijn. Ook voor andere sectoren is dit een zeer prettig draagbare en multifunctionele werkjas.
Producteigenschappen:
- Kledingmaat: XL
- Kleur: marine blauw
- Pasvorm: Regular
- Twill
- Kwaliteit: 65% Polyester / 35% Katoen, 245 g/m²
- Materiaal: Katoen/Polyester
- Maximale wastemperatuur: 60 °C
- Sexe: Unisex
Productspecificaties
| Merk | Tricorp |
| Type | 402017 |
| Kledingmaat | XL |
| Kleur | Marine blauw |
| Gewicht (kwaliteit) | 245 g/m² |
| Sexe | Unisex |
| Materiaal | Katoen/Polyester |
| Stofsamenstelling | 65% Polyester / 35% Katoen |
| Productlabel | Workwear |
| Wasmachine bestendig | Ja, max. 60 °C |
| Kleur (basis) | Blauw |
| Kwaliteit (materiaal) | 245 g/m² |
| Product | Werkjas |
| Uitvoering | Twill |