SKF cr-oliekeerring hms5 v 70 x 90 x 12 iso 1
- Adviesprijs
- € 31,39 (per 1)
- Artikelnr
- 200222256
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15061070
- Type
- HMS5 V
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 31,39
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF cr-oliekeerring hms5 v 70 x 90 x 12 iso 1

Viton rubber.
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | HMS5 V |
| Diameter Ø | 90 mm |
| Hoogte | 12 mm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | FPM |
| Normering | ISO 1 |
| Nummer | 70X90X12 HMS5 V |
| Diameter (inwendig) | 70 mm |