SKF oliekeerr. hms5 v 40 x 55 x 8 iso 1 cr
- Adviesprijs
- € 21,85 (per 1)
- Artikelnr
- 200221915
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15066511
- Type
- HMS5 V
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 21,85
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF oliekeerr. hms5 v 40 x 55 x 8 iso 1 cr

Viton rubber.
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | HMS5 V |
| Diameter Ø | 55 mm |
| Hoogte | 8 mm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | FPM |
| Normering | ISO 1 |
| Nummer | 40X55X8 HMS5 V |
| Diameter (inwendig) | 40 mm |