SKF cr-oliekeerring cr 57510 146,05x171,5x12,7iso 3
- Adviesprijs
- € 98,29 (per 1)
- Artikelnr
- 200218029
- EAN
- 0085311038492
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15063089
- Type
- CR
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 98,29
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF cr-oliekeerring cr 57510 146,05x171,5x12,7iso 3

cr-oliekeerring cr 57510 146,05x171,5x12,7iso 3
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | CR |
| Diameter Ø | 171,5 mm |
| Hoogte | 12,7 mm |
| Kleur | Zwart |
| Normering | ISO 3 |
| Nummer | 57510 |
| Diameter (inwendig) | 146,05 mm |
| Uitvoering | NBR |