SKF cr-oliekeerring cr 32397 82,55x107,92x11,1iso 6
- Adviesprijs
- € 32,60 (per 1)
- Artikelnr
- 200218007
- EAN
- 0085311031226
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15062205
- Type
- CR
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 32,60
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF cr-oliekeerring cr 32397 82,55x107,92x11,1iso 6

cr-oliekeerring cr 32397 82,55x107,92x11,1iso 6
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | CR |
| Diameter Ø | 107,92 mm |
| Hoogte | 11,1 mm |
| Kleur | Zwart |
| Normering | ISO 6 |
| Nummer | 32397 |
| Diameter (inwendig) | 82,55 mm |
| Uitvoering | NBR |