SKF cr-oliekeerring cr 64993 165,1x190,5x12,7 iso 5
- Adviesprijs
- € 82,93 (per 1)
- Artikelnr
- 200217999
- EAN
- 0085311039208
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15063235
- Type
- CR
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 82,93
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF cr-oliekeerring cr 64993 165,1x190,5x12,7 iso 5

cr-oliekeerring cr 64993 165,1x190,5x12,7 iso 5
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | CR |
| Diameter Ø | 190,5 mm |
| Hoogte | 12,7 mm |
| Kleur | Zwart |
| Normering | ISO 5 |
| Nummer | 64993 |
| Diameter (inwendig) | 165,1 mm |
| Uitvoering | NBR |