SKF cr-oliekeerring cr 47383 120,65x146,1x12,7iso 2
- Adviesprijs
- € 54,38 (per 1)
- Artikelnr
- 200217926
- EAN
- 0085311036610
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15062781
- Type
- CR
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 54,38
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF cr-oliekeerring cr 47383 120,65x146,1x12,7iso 2

cr-oliekeerring cr 47383 120,65x146,1x12,7iso 2
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | CR |
| Diameter Ø | 146,1 mm |
| Hoogte | 12,7 mm |
| Kleur | Zwart |
| Normering | ISO 2 |
| Nummer | 47383 |
| Diameter (inwendig) | 120,65 mm |
| Uitvoering | NBR |