SKF cr-oliekeerring cr 24899 63,5x82,58x9,53 iso 5
- Adviesprijs
- € 53,22 (per 1)
- Artikelnr
- 200217772
- EAN
- 0085311026833
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15061815
- Type
- CR
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 53,22
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF cr-oliekeerring cr 24899 63,5x82,58x9,53 iso 5

cr-oliekeerring cr 24899 63,5x82,58x9,53 iso 5
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | CR |
| Diameter Ø | 82,58 mm |
| Hoogte | 9,53 mm |
| Kleur | Zwart |
| Normering | ISO 5 |
| Nummer | 24899 |
| Diameter (inwendig) | 63,5 mm |
| Uitvoering | NBR |