SKF cr-oliekeerring crw1 r 63 x 78 x 8 iso 2
- Adviesprijs
- € 31,15 (per 1)
- Artikelnr
- 200217757
- EAN
- 0085311026635
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15063206
- Type
- CRW1 R
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 31,15
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF cr-oliekeerring crw1 r 63 x 78 x 8 iso 2

cr-oliekeerring crw1 r 63 x 78 x 8 iso 2
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | CRW1 R |
| Diameter Ø | 78 mm |
| Hoogte | 8 mm |
| Kleur | Zwart |
| Normering | ISO 2 |
| Nummer | 63X78X8 CRW1 R |
| Diameter (inwendig) | 63 mm |
| Uitvoering | NBR |