SKF cr-oliekeerring cr 26209 66,68x92,02x11,1 iso 3
- Adviesprijs
- € 24,38 (per 1)
- Artikelnr
- 200217731
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15061952
- Type
- CR
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 24,38
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF cr-oliekeerring cr 26209 66,68x92,02x11,1 iso 3

cr-oliekeerring cr 26209 66,68x92,02x11,1 iso 3
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | CR |
| Diameter Ø | 92,02 mm |
| Hoogte | 11,1 mm |
| Kleur | Zwart |
| Normering | ISO 3 |
| Nummer | 26209 |
| Diameter (inwendig) | 66,68 mm |
| Uitvoering | NBR |