SKF cr-oliekeerring cr 15039 38,1x60,3x12,7 iso 3
- Adviesprijs
- € 19,11 (per 1)
- Artikelnr
- 200217656
- EAN
- 0085311015172
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15061317
- Type
- CR
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 19,11
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF cr-oliekeerring cr 15039 38,1x60,3x12,7 iso 3

cr-oliekeerring cr 15039 38,1x60,3x12,7 iso 3
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | CR |
| Diameter Ø | 60,3 mm |
| Hoogte | 12,7 mm |
| Kleur | Zwart |
| Normering | ISO 3 |
| Nummer | 15039 |
| Diameter (inwendig) | 38,1 mm |
| Uitvoering | NBR |