SKF cr-oliekeerring crw1 r 60 x 110 x 8 iso 2
- Adviesprijs
- € 30,13 (per 1)
- Artikelnr
- 200217543
- EAN
- 0085311025850
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15063125
- Type
- CRW1 R
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 30,13
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF cr-oliekeerring crw1 r 60 x 110 x 8 iso 2

cr-oliekeerring crw1 r 60 x 110 x 8 iso 2
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | CRW1 R |
| Diameter Ø | 110 mm |
| Hoogte | 8 mm |
| Kleur | Zwart |
| Normering | ISO 2 |
| Nummer | 60X110X8 CRW1 R |
| Diameter (inwendig) | 60 mm |
| Uitvoering | NBR |