SKF cr-oliekeerring cr 14211 36,53x50,88x7,95 iso 5
- Adviesprijs
- € 23,42 (per 1)
- Artikelnr
- 200217461
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15061241
- Type
- CR
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 23,42
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF cr-oliekeerring cr 14211 36,53x50,88x7,95 iso 5

cr-oliekeerring cr 14211 36,53x50,88x7,95 iso 5
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | CR |
| Diameter Ø | 50,88 mm |
| Hoogte | 7,95 mm |
| Kleur | Zwart |
| Normering | ISO 5 |
| Nummer | 14211 |
| Diameter (inwendig) | 36,53 mm |
| Uitvoering | NBR |