SKF cr-oliekeerring cr 35020 88,9x120,68x11,13iso 6
- Adviesprijs
- € 38,78 (per 1)
- Artikelnr
- 200217444
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15062363
- Type
- CR
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 38,78
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF cr-oliekeerring cr 35020 88,9x120,68x11,13iso 6

cr-oliekeerring cr 35020 88,9x120,68x11,13iso 6
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | CR |
| Diameter Ø | 120,68 mm |
| Hoogte | 11,13 mm |
| Kleur | Zwart |
| Normering | ISO 6 |
| Nummer | 35020 |
| Diameter (inwendig) | 88,9 mm |
| Uitvoering | NBR |