SKF oliekeerr. cr 18891 47,63 x 80,26 x 13,46 iso 5
- Adviesprijs
- € 30,72 (per 1)
- Artikelnr
- 200217284
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15066270
- Type
- CR
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 30,72
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF oliekeerr. cr 18891 47,63 x 80,26 x 13,46 iso 5

oliekeerr. cr 18891 47,63 x 80,26 x 13,46 iso 5
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | CR |
| Diameter Ø | 80,26 mm |
| Hoogte | 13,46 mm |
| Kleur | Zwart |
| Normering | ISO 5 |
| Nummer | 18891 |
| Diameter (inwendig) | 47,63 mm |
| Uitvoering | NBR |