SKF oliekeerr. cr 16254 41,28 x 63,55 x 9,53 iso 6
- Adviesprijs
- € 22,76 (per 1)
- Artikelnr
- 200217270
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15066269
- Type
- CR
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 22,76
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF oliekeerr. cr 16254 41,28 x 63,55 x 9,53 iso 6

oliekeerr. cr 16254 41,28 x 63,55 x 9,53 iso 6
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | CR |
| Diameter Ø | 63,55 mm |
| Hoogte | 9,53 mm |
| Kleur | Zwart |
| Normering | ISO 6 |
| Nummer | 1625 |
| Diameter (inwendig) | 41,28 mm |
| Uitvoering | NBR |