SKF oliekeerr. cr 8665 22,23 x 34,93 x 6,35 iso 5 c
- Adviesprijs
- € 27,60 (per 1)
- Artikelnr
- 200217182
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15066755
- Type
- CR
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 27,60
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF oliekeerr. cr 8665 22,23 x 34,93 x 6,35 iso 5 c

oliekeerr. cr 8665 22,23 x 34,93 x 6,35 iso 5 c
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | CR |
| Diameter Ø | 34,93 mm |
| Hoogte | 6,35 mm |
| Kleur | Zwart |
| Normering | ISO 5 |
| Nummer | 8665 |
| Diameter (inwendig) | 22,23 mm |
| Uitvoering | NBR |