SKF oliekeerr. crw1 r 75 x 115 x 12 iso 2 cr
- Adviesprijs
- € 31,81 (per 1)
- Artikelnr
- 200217175
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15066154
- Type
- CRW1 R
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 31,81
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF oliekeerr. crw1 r 75 x 115 x 12 iso 2 cr

oliekeerr. crw1 r 75 x 115 x 12 iso 2 cr
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | CRW1 R |
| Diameter Ø | 115 mm |
| Hoogte | 12 mm |
| Kleur | Zwart |
| Normering | ISO 2 |
| Nummer | 75X115X12 CRW1 R |
| Diameter (inwendig) | 75 mm |
| Uitvoering | NBR |