SKF Oliekeerr. Crw1 R 95 X 130 X 12 Iso 2 Cr
- Adviesprijs
- € 39,81 (per 1)
- Artikelnr
- 200137435
- Merk
- CR
- Leverancier
- 15066156
- Type
- CRW1 R
- Volle verpakking
- 1
- Eenheid
- Stuk
€ 39,81
Word klant van Dexis of log direct in!
- Snel en eenvoudig bestellen
- Inzicht in de actuele voorraad
- Je eigen klantspecifieke prijzen
- Keuze uit ruim 65.000 artikelen
- ProPunten sparen voor gratis cadeaus
Nog geen account? Klik hier!
Productomschrijving
SKF Oliekeerr. Crw1 R 95 X 130 X 12 Iso 2 Cr

Oliekeerr. Crw1 R 95 X 130 X 12 Iso 2 Cr
Productspecificaties
| Merk | CR |
| Type | CRW1 R |
| Diameter Ø | 130 mm |
| Hoogte | 12 mm |
| Kleur | Zwart |
| Normering | ISO 2 |
| Nummer | 95X130X12 CRW1 R |
| Diameter (inwendig) | 95 mm |
| Uitvoering | NBR |